Máme tu novou půjčovnu lodí

Když hledám ubytování, jdu na Booking.com nebo Airbnb. Když hledám loď, obrátím se na známé, což znamená jezdit na stále stejné místo, nebo fakt nevím.

Ale: máme tu novou půjčovnu lodí.

Co půjčovnu! Booking pro jachty! Globální on-line rezervační systém, kde si můžete vybrat a objednat loď pro svou dovolenou kdekoliv na světě včetně služeb kapitána.

Booking.com nebo Airbnb znáte, že? Vymakané a plně funkční. A přesně tak funguje i rezervační systém Boataround. Nabízí k pronájmu přes deset tisíc rekreačních jachet, motorových člunů nebo katamaránů v téměř 500 destinacích. A nabídka stále stoupá. Chcete se plavit v Chorvatsku, v Řecku, Karibiku? Na Boataround můžete vybírat.

Každá nabídka je doprovázená popisem, fotografiemi a reálnými recenzemi a zkušenostmi zákazníků, které nešetří chválou. Všechny lodě jsou společností ověřené.

Boataround je uživatelsky přívětivý a jednoduchý. Nemusíte procházet jednotlivé půjčovny. Stačí zadat destinaci a termín a můžete začít vybírat z centrální databáze jachet. Objednávka proběhne na několik kliknutí.

Kde se Boataround vzal?  

Slovensko-česká platforma je stará zhruba dva roky a už má celosvětový význam.  Založili ji bývalí dlouholetí zaměstnanci známého on-line rezervačního systému pro ubytování. Ve startup projektu získali finance na další rozvoj a firma zdárně expanduje.

„Boataround jsme založili, protože chceme provozovat značku, která bude synonymem jednoduchého, rychlého a cenově dostupného rezervování jachet po celém světě. Naším cílem je zpřístupnit nezapomenutelné zážitky na moři pro všechny, a to podle individuálních představ, potřeb a rozpočtu. Zákazník je u nás vždy na prvním místě,“ říká spoluzakladatelka Jana Escher

Jana Balcarová
Jsem držitelkou řady oprávnění včetně velitele námořní jachty. Lodě a plachetnice obzvlášť jsou mou celoživotní vášní. Jelikož mým povoláním je vzdělávání dospělých, spojila jsem vše v jedno. V mých kurzech vůdce malého plavidla pomáhám dalším a dalším budoucím kapitánům a kapitánkám k naplnění jejich snu. Více o mně

Otázky pro dámu za kormidlem

Pořádám kurzy vůdce malého plavidla neboli řidičáky na loď.

Dostávám právě tyto otázky:

  • Proč právě pro ženy?
  • To se kurzy nějak liší?
  • Jak jsi na ty kurzy přišla?
  • K čemu je takový kurz dobrý?
  • Jak to probíhá?

a ještě pár dalších. Pokud podobná otázka napadla i vás, klikněte a stáhněte zdarma:

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..